Katalog stron

Strony informatyczne

Biuro Rachunkowe MERY Maria Zalewska w Gdańsku - księgowość, podatki, kadry i płace

Księgowość, kadry, płace, rozliczenia podatkowe - nie mają przed nami tajemnic! Biuro Rachunkowe MERY w Gdańsku to profesjonalne usługi w rozsądnych cenach. Usługi księgowe - prowadzenie ksiąg podatkowych, rozliczenia miesięczne, roczne. Sporządzanie deklaracji. Usługi kadrowa-płacowe - sporzadzanie dokumentacji, list płac, deklaracji dla ZUS. Jesteśmy sumiennym i solidny biurem księgowym! Poprowadzimy twoją księgowść a ty będziesz miał czas na prowadzenie firmy.

Zobacz inne wpisy z tych kategorii:

 • Oprocentowanie kredytów

  Serdecznie zapraszamy na do odwiedzenia naszego serwisu osoby rozważające najtańsze kredyty gotówkowe. Można tu wynaleźć mnóstwo pożytecznych wiadomości o kredytach i pożyczkach gotówkowych, jakie osiągalne są w sieci. Nie musisz samodzielnie studiować stron wielu banków szukając owych znaczących informacji, które zazwyczaj nie są ulokowane w miejscach prostych do odkrycia. Szybkie kredyty online to bezsprzecznie kierunek rozwoju bankowości, nie tylko jest bardziej korzystny od tradycyjnych, ale również o wiele bardziej wygodny w zakresie wszystkich formalności. Korzystając z możliwości opisywanego serwisu można samodzielnie przygotować i wysyłać wnioski o kredyty online.

  data: 30.04.2013 | adres: http://www.kredytyonline2013.pl/ | słowa kluczowe: kredyty online 2013 najtańsze kredyty bankowe oprocentowanie kredytów | czytaj więcej »

 • Mediacje

  Należące do Nas Centrum Mediacji powstało w związku z ogromnymi potrzebami ugody, jakie zauważyliśmy w pobliżu: w naszych rodzinach, wśród kolegów, sąsiadów i w znajomych nam firmach. Co i raz obserwowaliśmy sytuacje, które dla stronnic były prawie nierozwiązywalne. wielokrotnie sami byliśmy stroną bardzo ciężkiego sporu. Tymczasem, patrząc z boku, dostrzegliśmy, że w wielu sporach największym zmartwieniem jest komunikacja pomiędzy stronami. jak również kłopot w dostrzeżeniu problemu po drugiej stronie i dużo negatywnych emocji.

  data: 18.03.2013 | adres: http://www.mediacje-nadzieja.pl | słowa kluczowe: Mediacje mediacja mediatorzy mediatorzy sądowi mediator | czytaj więcej »

 • Księgowa Kielce

  Profesjonalne Biuro Rachunkowe KORYFEUSZ specjalizuje się w obsłudze małych i średnich przedsiębiorstw w zakresie ewidencji księgowych oraz rozliczeń kadr i płac. Prowadzimy usługowo księgi rachunkowe oraz księgowość uproszczoną. Służymy pomocą w wybraniu najlepszej formy opodatkowania. Nasze biuro rachunkowe Skarżysko pomaga przy sporządzaniu biznes planu i wniosków o dotacje zarówno o dotacje unijne jak i z urzędu pracy. Udzielamy porad z zakresu prawa gospodarczego, podatkowego, cywilnego i prawa pracy. Doradzamy naszym klientom przy założeniu działalności gospodarczej, jaką wybrać formę opodatkowania, tak aby płacić niskie podatki, jak uchronić się przed pułapkami podatkowymi i jak bezpiecznie poruszać się w naszej rzeczywistości gospodarczej. Jeśli masz takie lub jeszcze inne trudności to zapraszamy do naszego biura, a my stawimy czoło tym zadaniom, które nam wyznaczysz. Podjęcie decyzji o skorzystaniu z naszej usługi da możliwość przedsiębiorcy na spokojne zajęcie się biznesem. Zapraszamy do współpracy.

 • Audyt Kielce

  Firma Bilans-servis oferuje pełen zakres usług księgowych i audyt dla wszystkich podmiotów gospodarczych. Od początku istnienia biura rachunkowego, podstawową zasadą postępowania jest zapewnienie naszym Klientom najwyższej jakości usług. Bardzo staramy się o harmonijną współpracę z Klientami, gdyż pracując na sukces Klienta, pracujemy równocześnie na nasz własny. Naszym atutem jest wieloletnie doświadczenie pracowników biura. Jeżeli poszukujecie Państwo profesjonalnej kancelarii księgowej w Kielcach, która kompleksowo zajmie się księgowością, podatkami i obsługą kadr Waszej Firmy to zapraszamy do współpracy.

  data: 10.08.2012 | adres: http://bilans-servis.com.pl | słowa kluczowe: biuro rachunkowe Kielce księgowość Kielce doradca podatkowy Kielce usługi księgowe Kielce audyt Kielce | czytaj więcej »

 • Financial House Ltd. - Optymalizacja Kosztow dla Firm

  Koszty dla Twojej firmy! Optymalizacja podatku! Niższe podatki! Financial House Limited jest biurem księgowym w Anglii, które świadczy szeroki zakres usług w bardzo konkurencyjnych cenach. Oferujemy obniżenia dochodów Państwa firmy poprzez rożnego rodzaju legalne rozwiązania. W razie potrzeby nasi eksperci, dzięki Państwa sugestiom dobiorą odpowiednie kryteria dostosowane do Państwa potrzeb. Nasza wieloletnia współpraca z dużą liczbą przedsiębiorstw, zapewni Państwu przejrzystą i co najważniejsze legalną pomoc w optymalizacji kosztów i podatków. Wszystkim naszym klientom ze swojej strony zapewniamy pełną anonimowość zawieranych przy naszym udziale transakcji. Ogólne świadczone usługi: - zakładanie spółek Limited - prowadzenie księgowości dla spółek Limited - rozliczanie pracowników w firmie - optymalizacja podatku - zmniejszenie kosztów firmy - optymalizacja kosztów ZUS Kontakt email: kontakt@financial-house.pl, www.financial-house.pl nr tel: 791 030 030.

  data: 05.07.2012 | adres: http://financial-house.pl | słowa kluczowe: finanse optymalizacja zus koszty | czytaj więcej »

 • Pranie dywanów, czyszczenie tapicerki- transport Wrocław

  Nasza firma istnieje od 2008 roku. Pojawiliśmy się na rynku z pełną ofertą dotyczącą usług porządkowych. Do naszych zadań należało czyszczenie i pranie dywanów. Wrocław jest miastem gdzie rozpoczęliśmy naszą działalność. Obecnie możemy Państwu zaproponować takie usługi jak: czyszczenie dywanów Wrocław , pranie tapicerki Wrocław, mycie okien, witryn ze szkła, a także usługi transportowe. Dwa lata temu zmodernizowaliśmy ofertę myjni samochodowej i tak powstała „myjnia mobilna”, a w roku 2011 powołaliśmy do istnienia wypożyczalnię sprzętu do utrzymywania czystości. Wszystkie te zmiany zawdzięczamy w dużym stopniu ludziom, którzy u nas pracują. Bez nich nie byłby możliwy tak szybki rozwój przedsiębiorstwa. Staramy się dbać o naszych klientów, dzięki czemu nasi klienci z przyjemnością do nas powracają. Serdecznie zapraszamy.

  data: 19.06.2012 | adres: http://www.andreus.com.pl | słowa kluczowe: pranie dywanów wrocław transport wrocław pranie tapicerki wrocław czyszczenie dywanów wrocław | czytaj więcej »

 • Prawnik

  Fachowość oraz czas zasięgnięcia porady u prawnika często wpływają na finał problemów z prawem. Szybki meeting z prawnikiem dostępny jest w biurze kancelarii otwartej przez prawnik Sylwię Bartoszuk. Posida specjalizację w ekspresowej pomocy prawnej dla przedsiębiorstw i osób nie prowadzących działalności. Jeśli wyrażają Państwo zainteresowanie zasięgnięciem rady Pani Adwokat, wystarczy wejść na stronę firmową bartoszuk.com i wykonać telefon w celu ustalenia terminu konsultacji. Cel Kancelarii Sylwii Bartoszuk to oferowanie osobom zainteresowanym profesjonalnej porady prawnej.

Katalog Informatyczny