Katalog stron

Strony informatyczne

Financial House Ltd. - Optymalizacja Kosztow dla Firm

Koszty dla Twojej firmy! Optymalizacja podatku! Niższe podatki! Financial House Limited jest biurem księgowym w Anglii, które świadczy szeroki zakres usług w bardzo konkurencyjnych cenach. Oferujemy obniżenia dochodów Państwa firmy poprzez rożnego rodzaju legalne rozwiązania. W razie potrzeby nasi eksperci, dzięki Państwa sugestiom dobiorą odpowiednie kryteria dostosowane do Państwa potrzeb. Nasza wieloletnia współpraca z dużą liczbą przedsiębiorstw, zapewni Państwu przejrzystą i co najważniejsze legalną pomoc w optymalizacji kosztów i podatków. Wszystkim naszym klientom ze swojej strony zapewniamy pełną anonimowość zawieranych przy naszym udziale transakcji. Ogólne świadczone usługi: - zakładanie spółek Limited - prowadzenie księgowości dla spółek Limited - rozliczanie pracowników w firmie - optymalizacja podatku - zmniejszenie kosztów firmy - optymalizacja kosztów ZUS Kontakt email: kontakt@financial-house.pl, www.financial-house.pl nr tel: 791 030 030.

Kategorie:
Biznes i Ekonomia » Biuro rachunkowe
Firmy wg branż » Finanse
Firmy » Finanse

data: 05.07.2012 | adres: http://financial-house.pl | słowa kluczowe: finanse optymalizacja zus koszty

Zobacz inne wpisy z tych kategorii:

 • O nas - Kredyty i Pożyczki

  Praktycznie każdy z Polaków w swoim życiu wczesniej czy później potrzebował pożyczki lub też kredytu, oczywistością jest że najchętniej nie chcielibyśmy pożyczać, ale po prostu czasem zmusza nas do tego sytuacja. W jakie miejsce wtedy się udać po kredyt ?, do przyjaciół lub rodziny ?. Jak wiadomo ludzie niezbyt ochoczo pożyczają pieniądze, a więc co czynić w sytuacji gdy pożyczka będzie nam niezbędna ?. Najkorzystniejszym wyjściem z sytuacji jest udać się do banku po kredyt, jednakże co uczynić kiedy mamy nie za bardzo ciekawą historię kredytową ?. Na taką sytuację także istnieje sposób, po prostu trzeba w takiej sytuacji udać się do pozabankowej instytucji finasowej. Zaletą owych instytucji finansowych jest to że nie sprawdzają one naszej historii kredytowej w biurze informacji kredytowej lub innych bazach weryfikacji kredytowej, przez co weryfikacja pożyczkowa będzie łagodniejsza. Pozwoli to na uzyskanie kredytu nawet w sytuacji kiedy widniejemy w bazach dłużników.

  data: 18.02.2014 | adres: http://kredyt-kalisz.pl | słowa kluczowe: kredyty pożyczki chwilówki konta bankowe leasing pożyczki ratalne bez BIK ubezpieczenia kalisz | czytaj więcej »

 • Oprocentowanie kredytów

  Serdecznie zapraszamy na do odwiedzenia naszego serwisu osoby rozważające najtańsze kredyty gotówkowe. Można tu wynaleźć mnóstwo pożytecznych wiadomości o kredytach i pożyczkach gotówkowych, jakie osiągalne są w sieci. Nie musisz samodzielnie studiować stron wielu banków szukając owych znaczących informacji, które zazwyczaj nie są ulokowane w miejscach prostych do odkrycia. Szybkie kredyty online to bezsprzecznie kierunek rozwoju bankowości, nie tylko jest bardziej korzystny od tradycyjnych, ale również o wiele bardziej wygodny w zakresie wszystkich formalności. Korzystając z możliwości opisywanego serwisu można samodzielnie przygotować i wysyłać wnioski o kredyty online.

  data: 30.04.2013 | adres: http://www.kredytyonline2013.pl/ | słowa kluczowe: kredyty online 2013 najtańsze kredyty bankowe oprocentowanie kredytów | czytaj więcej »

 • Księgowa Kielce

  Profesjonalne Biuro Rachunkowe KORYFEUSZ specjalizuje się w obsłudze małych i średnich przedsiębiorstw w zakresie ewidencji księgowych oraz rozliczeń kadr i płac. Prowadzimy usługowo księgi rachunkowe oraz księgowość uproszczoną. Służymy pomocą w wybraniu najlepszej formy opodatkowania. Nasze biuro rachunkowe Skarżysko pomaga przy sporządzaniu biznes planu i wniosków o dotacje zarówno o dotacje unijne jak i z urzędu pracy. Udzielamy porad z zakresu prawa gospodarczego, podatkowego, cywilnego i prawa pracy. Doradzamy naszym klientom przy założeniu działalności gospodarczej, jaką wybrać formę opodatkowania, tak aby płacić niskie podatki, jak uchronić się przed pułapkami podatkowymi i jak bezpiecznie poruszać się w naszej rzeczywistości gospodarczej. Jeśli masz takie lub jeszcze inne trudności to zapraszamy do naszego biura, a my stawimy czoło tym zadaniom, które nam wyznaczysz. Podjęcie decyzji o skorzystaniu z naszej usługi da możliwość przedsiębiorcy na spokojne zajęcie się biznesem. Zapraszamy do współpracy.

 • Finanse blog

  Której klasy oprogramowanie rachunkowe musi mieć firma? Od postanowienia jaki typ podatku wybiera przedsiębiorca wynika, jaki rodzaj ewidencji musi prowadzić. Odpowiednio dostosowany program księgowy ułatwi kierowanie rejestrów takich jak na przykład przychodów i rozchodów. Odpowiednie oprogramowanie księgowe dla przedsiębiorstw zawiera też ewidencję vat. Zapraszamy na ten blog, gdzie przedstawiamy interesujące rozwiązania dla przedsiębiorstw. Chcemy również publikować rady dotyczące prowadzanie firm w Polsce.

  data: 24.12.2012 | adres: http://prowadzicfirme.blog.pl/ | słowa kluczowe: oprogramowanie dla firm działalność gospodarcza porady | czytaj więcej »

 • Audyt Kielce

  Firma Bilans-servis oferuje pełen zakres usług księgowych i audyt dla wszystkich podmiotów gospodarczych. Od początku istnienia biura rachunkowego, podstawową zasadą postępowania jest zapewnienie naszym Klientom najwyższej jakości usług. Bardzo staramy się o harmonijną współpracę z Klientami, gdyż pracując na sukces Klienta, pracujemy równocześnie na nasz własny. Naszym atutem jest wieloletnie doświadczenie pracowników biura. Jeżeli poszukujecie Państwo profesjonalnej kancelarii księgowej w Kielcach, która kompleksowo zajmie się księgowością, podatkami i obsługą kadr Waszej Firmy to zapraszamy do współpracy.

  data: 10.08.2012 | adres: http://bilans-servis.com.pl | słowa kluczowe: biuro rachunkowe Kielce księgowość Kielce doradca podatkowy Kielce usługi księgowe Kielce audyt Kielce | czytaj więcej »

 • Biuro Rachunkowe MERY Maria Zalewska w Gdańsku - księgowość, podatki, kadry i płace

  Księgowość, kadry, płace, rozliczenia podatkowe - nie mają przed nami tajemnic! Biuro Rachunkowe MERY w Gdańsku to profesjonalne usługi w rozsądnych cenach. Usługi księgowe - prowadzenie ksiąg podatkowych, rozliczenia miesięczne, roczne. Sporządzanie deklaracji. Usługi kadrowa-płacowe - sporzadzanie dokumentacji, list płac, deklaracji dla ZUS. Jesteśmy sumiennym i solidny biurem księgowym! Poprowadzimy twoją księgowść a ty będziesz miał czas na prowadzenie firmy.

 • Banki internetowe opanowują Polski rynek finansowy

  W internecie znajduje się coraz więcej stron o tematyce finansowej. Tak, należy zwrócić uwagę, że bankowość internetowa jest coraz bardziej spotykana. W dzisiejszych czasach każdy bank tworzy swoją serwis dopasowaną pod użytkownika, każdy użytkownik natomiast chce skorzystać z banku internetowego - czyli usług swojego banku niejmniej jednak w wersji online. Teraz, dzięki ewolucji techniki powinieneś nawet wziąć kredyt mieszkaniowy w internecie. Wystarczy, iż poślesz wypełniony wniosek a bankowość internetowa zrobi wszystko za Ciebie

  data: 24.07.2012 | adres: http:// bank-internetowy.com | słowa kluczowe: bankowość internetowa bankowość elektroniczna. banki internetowe | czytaj więcej »

 • Pranie dywanów, czyszczenie tapicerki- transport Wrocław

  Nasza firma istnieje od 2008 roku. Pojawiliśmy się na rynku z pełną ofertą dotyczącą usług porządkowych. Do naszych zadań należało czyszczenie i pranie dywanów. Wrocław jest miastem gdzie rozpoczęliśmy naszą działalność. Obecnie możemy Państwu zaproponować takie usługi jak: czyszczenie dywanów Wrocław , pranie tapicerki Wrocław, mycie okien, witryn ze szkła, a także usługi transportowe. Dwa lata temu zmodernizowaliśmy ofertę myjni samochodowej i tak powstała „myjnia mobilna”, a w roku 2011 powołaliśmy do istnienia wypożyczalnię sprzętu do utrzymywania czystości. Wszystkie te zmiany zawdzięczamy w dużym stopniu ludziom, którzy u nas pracują. Bez nich nie byłby możliwy tak szybki rozwój przedsiębiorstwa. Staramy się dbać o naszych klientów, dzięki czemu nasi klienci z przyjemnością do nas powracają. Serdecznie zapraszamy.

  data: 19.06.2012 | adres: http://www.andreus.com.pl | słowa kluczowe: pranie dywanów wrocław transport wrocław pranie tapicerki wrocław czyszczenie dywanów wrocław | czytaj więcej »

Katalog Informatyczny