Katalog stron

Strony informatyczne

Internetowa poradnia psychologiczna

Szukasz dobrego fachowca, który udzieli ci porady psychologicznej? A może twoje dziecko wymaga porady logopedy? Wobec tego musisz wejść na prezentowaną tu stronę internetową, na której swoją ofertę prezentuje internetowa poradnia psychologiczna. Wykonuje ona porady psychologa online ale nie tylko. Z profesjonalnych porad psychologicznych można skorzystać też w poradni, to jest w Wałbrzychu. Zachęcamy do zapoznania się z propozycją przedstawianej tu poradni psychologicznej. Zwłaszcza te osoby, które są obywatelami miasta Wałbrzych bądź pobliskich miejscowości i które zarazem szukają takich specjalistów jak logopeda ewentualnie psychoterapeuta. W ofercie jest też pomoc psychologiczna online .

Kategorie:
Zdrowie i Uroda » Psycholodzy
Zdrowie i Uroda » Pomoc
Zdrowie i Uroda » Psychoterapia

data: 22.02.2013 | adres: http://www.ipp-alterego.pl | słowa kluczowe: psycholog psychoterapia Wałbrzych porady poradnia

Zobacz inne wpisy z tych kategorii:

 • Dentysta Białołęka

  Śliczny uśmiech to marzenie każdego nas. W tym celu musimy pielęgnować uzębienie każdego dnia. Nie możemy zapominać o systematycznym odwiedzaniu stomatologa. Lekarz dentysta przejrzy stan naszego uzębienianaszych zębów i zaaplikuje stosowaną kurację. Mogą to być licówki, mostek, lub zalecenia chirurgiczne. Toteż dlatego musimy dbać o zęby każdego dnia i już od najmłodszych lat. Musimy nadmienić, że o ile licówki są zabiegiem to warto troszczyć się o zęby, aby wizyta u stomatologa kończyła się jedynie przeglądem. Zapraszamy dzieci i dorosłych do przeglądu swoich zębów.

 • Psychoterapia gdańsk

  Już teraz skorzystaj z najwyzszej jakości usług pani Sylwii Hofman, które poparte są olbrzymim doświadczeniem. Dzięki olbrzymiej wiedzy, jak również doświadczeniu jest ona w stanie oferować utrzymane na najlepszym poziomie usługi, do których można zaliczyć prowadzenie warsztatów i szkoleń dla osób indywidualnych (albo grup zorganizowanych) jak również dla firm. Jesteś w stanie skorzystać ze szkoleń dotyczących takiej tematyki jak: trening asertywności, zarządzanie stresem, efektywna komunikacja, jak też odkrywanie typu osobowości i osobistego potencjału i wielu innych. Co więcej pragnąc trafić do dużego zgromadzenia osób prowadzi też konsultacji terapeutyczne, dzięki którym pomogła wielu osobom w depresji, walce z uzależnieniem.

 • Depresja Dwubiegunowa

  Obecnie depresja jest coraz bardziej poważnym zjawiskiem społecznym. Po prostu już nawet małe dzieci chorują na nią. A przecież nieleczona depresja może skończyć się samobójstwem. I choćby z właśnie tego powodu definitywnie nie należy bagatelizować depresji. Jeśli więc cierpisz na depresję, bardzo szybko musisz iść do psychiatry. Wyłącznie specjalista bardzo dobrze wie co należy robić, abyśmy mogli na nowo cieszyć się swoim życiem. Życie jest krótkie, a więc należy dbać o nie.

  data: 20.01.2013 | adres: http://www.depresja.info5.pl | słowa kluczowe: depresja objawy diagnoza porady | czytaj więcej »

 • Trema warsztaty Kraków

  Krakowski Ośrodek Doradztwa Artystów jest nastawiony na pomoc grupie zawodowej tj. artystom, którzy w swoim zawodzie ciągle borykają się z wieloma problemami. Otoczenie artystów opieką psychologiczną, umożliwia pokonanie problemów związanych tj. trema warsztaty Kraków , jaka pojawia się u osób, które występują na scenie. Współpracujemy z artystami rozwijającymi swoje ambicje zawodowe, opierając się na najlepszych metodach psychologicznych i razem dążymy do osiągnięcia sukcesu zawodowego. Skierowaliśmy do Państwa propozycję współpracy prowadząc warsztaty, które dają możliwość rzeczywistego wykorzystania wiedzy w zakresie psychologia muzyki dla własnego rozwoju i najefektywniejszego funkcjonowania we współczesnym świecie utalentowanych artystów niezależnie od wieku. Razem odpowiemy na trudne pytanie - jak pokonać tremę? Swoją usługę kierujemy również do instytucji muzyków i aktorów prowadząc warsztaty grupowe.

  data: 18.01.2013 | adres: http://koda.krakow.pl | słowa kluczowe: trema trema warsztaty Kraków psychologia muzyki jak pokonać tremę | czytaj więcej »

Katalog Informatyczny