Katalog stron

Strony informatyczne

Wyniki wyszukiwania ze słowem kluczowym "majątkowi"

 • Rzeczoznawcy Majątkowi

  Reflektowalibyśmy zademonstrować Państwu witrynę z wątku ubezpieczeń. Zdołacie tutaj Państwo zaznajomić się z tematyką ubezpieczeń, odszkodowań oraz z płaszczyzną rzeczoznawcy majątkowi . Na Państwa problemy będą odpowiadali najlepsi w kraju zawodowcy z w/w sfer. Posiadamy wielgachne doświadczenie w tej problematyce. Od 12 lat czynnie pracujemy właśnie w temacie ubezpieczeń oraz kompletnym zapleczu zadedykowanemu właśnie temu problemowi. Sprzedajemy ubezpieczenia, dochodzimy odszkodowania jak i likwidujemy szkody. Żaden wątek nie jest nam daleki. Dla każdego przyszłego petenta jesteśmy w stanie przeznaczyć dużo czasu i wyłuszczyć nader szczegółowo jakie zachodzą procesy od momentu pozyskania ubezpieczenia do wypłaty pełnej kwoty zadośćuczynienia powypadkowego. Nasza siedziba się mieści w Olsztynie w województwie Warmińsko-Mazurskim i w szczególności tych nabywców zapraszamy do stałej współpracy. Posiadamy swoje biuro przy al. Witosa 25 i tam przyjmujemy klientów, ale nie tylko...
  Kategorie:
  Biznes i Ekonomia » Ubezpieczenia
  Biznes i Ekonomia » Odszkodowania

  data: 05.10.2013 | adres: http://www.holms.eu | słowa kluczowe: ubezpieczenia majątkowi rzeczoznawcy rzeczoznawca | czytaj więcej »

 • Rzeczoznawca Majątkowy Warszawa

  Prowadzę swoją firmę jako rzeczoznawca majątkowy na obszarze Warszawy jak również powiatów pobliskich. Posiadam niezbędne uprawnienia numer 5123 w zakresie określania wartości nieruchomości nadane przez Ministra Infrastruktury. W zakresie moich usług znajduje się wycena nieruchomości różnego typu. Sporządzam następujące operaty szacunkowe: wycena mieszkania , wycena lokalu komercyjnego, wycena domów, wycena nieruchomości gruntowej niezabudowanej. Do tego sporządzam inne analizy związane z rynkiem nieruchomości - analiza lokalizacji, badanie rynku. Moje usługi cechuje solidność oraz krótkoterminowość.
katalogi seo | darmowe katalogi | wianki komunijne | darmowe katalogi
Strony:

Katalog Informatyczny