Katalog stron

Strony informatyczne

Wyniki wyszukiwania ze słowem kluczowym "pracownik"

 • Rekrutacja pracowników

  Jak wynika z badania realizowanego przez Millward Brown SMG/KRC Poland*, już prawie co czwarty HR-owiec HR-owiec korzysta z jakiegoś systemu rekrutacyjnego (z ang. ATS – Applicant Tracking Solution) z ang. ATS – Applicant Tracking Solution Najczęściej narzędzia typu Applicant Tracking Solution Applicant Tracking Solution wykorzystywane są one w dużych firmach, ale ich zalety doceniają również rekruterzy HR-owcy z sektora Małych i Średnich Przedsiębiorstw. Jak wynika z badania przeprowadzonego przez Millward Brown SMG/KRC Poland, wśród ponad 500 HR-owców rekrutujących przez Internet, z różnego rodzaju ATS-ów korzysta 17% małych firm (zatrudniających od 10 do 50 pracowników, 21% średnich przedsiębiorstw (51-250 pracowników) i prawie co 3. duża firma (ponad 250 zatrudnionych). Najczęściej wykorzystywanym systemem jest eRecruiter, którego pomysłodawcą i dystrybutorem jest Grupa Pracuj – wskazał go prawie co drugi badany (46%), deklarujący korzystanie z systemu ATS (Applicant Tracking Solution). eRecruiter oferowany jest przez Grupę Pracuj od 2009 roku. Umożliwia szybkie przygotowanie i publikację ogłoszeń rekrutacyjnych na firmowej stronie www, w intranecie, w portalu Pracuj.pl oraz innych internetowych serwisach rekrutacyjnych. Daje też możliwość zbierania aplikacji aplikacji kandydatów za pomocą skonstruowanego przez rekrutera formularza aplikacyjnego, a nie poprzez skrzynkę e-mail, co znacznie ułatwia weryfikację doświadczenia zawodowego i umiejętności kandydatów już na pierwszym etapie naboru. Pozwala to też na szybkie zbudowanie wewnętrznej bazy CV CV kandydatów.
  Kategorie:
  Biznes i Ekonomia » Doradztwo
  Biznes i Ekonomia » Praca

  data: 17.10.2012 | adres: http://erecruiter.pl | słowa kluczowe: Ats E-rekrutacja Rekrutacja pracowników | czytaj więcej »

 • Rejestratory czasu pracy

  Rejestracja czasu pracy jest ogromnie ważna w każdym zakładzie pracy, który nie chce wydawać pieniędzy na wypłaty dla spóźniających się pracowników. Warto więc skorzystać z urządzeń świadczonych przez firmę Realand, która oferuje dobrej jakości urządzenia służące do ewidencji czasu pracy. Wszyscy klienci, którzy skorzystali z oferty tej firmy, są nadzwyczaj zadowoleni. Z tego względu codziennie liczba użytkowników rejestratorów czasu pracy rośnie. Więcej szczegółowych wiadomości na temat tych narzędzi można odnaleźć na portalu: www.realand.pl.
  Kategorie:
  Firmy » Elektronika
  Firmy wg branż » Elektronika
  Biznes i Ekonomia » Praca

  data: 06.07.2012 | adres: http://www.realand.pl | słowa kluczowe: czas pracy firma pracownik ewidencja rejestracja | czytaj więcej »

 • Monitoring GPS

  Jako nowoczesny, świadomy rynkowych realiów pracodawca świetnie zdajesz sobie sprawę jak ważny jest monitoring pojazdów jak i monitorowanie pracowników. Pomożemy Ci w tych przedsięwzięciach w najbardziej profesjonalny sposób z wykorzystaniem takich urządzeń jak lokalizatory satelitarne, lokalizator GPS a nawet ukryta kamera. Dzięki systemowi PlusGPS wyposażysz swoją firmę w funkcjonalności, które przybliżą Ci do realizacji najbardziej ambitnych celów!
na chrzest | pozycjonowanie | pozycjonowanie | lista katalogów
Strony:

Katalog Informatyczny