Katalog stron

Strony informatyczne

Wyniki wyszukiwania ze słowem kluczowym "prawo"

 • Prawo jazdy

  Szukają Państwo specjalistów, którzy wykonują dokumenty kolekcjonerskie na indywidualne zamówienie? Oferujemy wykonanie kopii dowodu osobistego, prawa jazdy a też wielu innych dokumentów oraz kart. Wystarczy wysłać nam skan dowodu, abyśmy stworzyli jego dokładną kopię - naturalnie do celów kolekcjonerskich. Stawiamy na jakość, wszystkie dokumenty wykonujemy na drukarkach retransferowych. Projekty przed realizacją są tworzone przez profesjonalnych grafików, którzy dopieszczają każdy detal. Nie pobieramy przedpłat przed realizacją - płacisz dopiero po przyjęciu, obejrzeniu oraz zatwierdzeniu kopii dokumentu. Zaintrygowanych ofertą uprzejmie zapraszamy na stronę internetową dokumencik.eu, gdzie znajduje się cały opis oferty, fotografie i kontakt do nas!
  Kategorie:
  Firmy » Druk i poligrafia

  data: 14.11.2017 | adres: http://dokumencik.eu | słowa kluczowe: prawo jazdy kolekcjonerskie dokumenty kolekcjonerskie prawo jazdy | czytaj więcej »

 • Ikony.nets.pl-katalog ikon prawosławnych dostępnych na zamówienie

  Ikona to doskonały i niepowtarzalny prezent na uroczystość I Komunii Świętej, Ślubu, czy też inne okazje. Ikona z pewnością będzie odróżniać się od tysięcy obrazków, które szybko zbledną, gdyż są drukowane na papierzze/płótnie i oprawiane w ramki. Natomiast tradycyjnie wykonane ikony są w stanie przetrwać setki lat. Wykonuję na zmówienie klasyczne, ręcznie pisane ikony na deskach w technice tempery na spoiwie żółtkowym z zastosowaniem technik pozłotniczych (złocenia szlagmetalem/złotem; na mat/poler), a także narzutów. Czas powstawania ikony to minimum miesiąc-począwszy od przygotowania deski aż po końcowy efekt. Cena zależy od wybranego wizerunku, wielkości ikony, materiałów na nią użytych, jednak z pewnością ceny te będą wyższe od tych na allegro, które produkowane są masowo; jednak satysfakcja będzie również zdecydowanie większa. Zapraszam
 • Prawnik

  Fachowość oraz czas zasięgnięcia porady u prawnika często wpływają na finał problemów z prawem. Szybki meeting z prawnikiem dostępny jest w biurze kancelarii otwartej przez prawnik Sylwię Bartoszuk. Posida specjalizację w ekspresowej pomocy prawnej dla przedsiębiorstw i osób nie prowadzących działalności. Jeśli wyrażają Państwo zainteresowanie zasięgnięciem rady Pani Adwokat, wystarczy wejść na stronę firmową bartoszuk.com i wykonać telefon w celu ustalenia terminu konsultacji. Cel Kancelarii Sylwii Bartoszuk to oferowanie osobom zainteresowanym profesjonalnej porady prawnej.
defora.com.pl | katalogowanie | pozycjonowanie | katalogi stron
Strony:

Katalog Informatyczny